LOKALITA

Tatranská Štrba je tatranská osada v nadmorskej výške 900 m n.m.. Svoju históriu začala písať už v roku 1880, avšak podnet na veľký rozvoj a premenu osady na nové stredisko turistického ruchu na podhorí Tatier dalo až konanie Majstrovstiev sveta v lyžovaní v roku 1970. V relatívne krátkom čase sa dobudovala na modernú obec so sídliskom, hotelmi, autocampingom a chatovými oblasťami.

Okrajom obce prechádza železničná trať Bratislava - Košice s rýchlikovou stanicou. Obec je sprístupnená diaľničným privádzačom priamo z diaľnice D1. Zo železničnej stanice vedie ozubnicová trať priamo do turistického strediska Štrbské Pleso.

WOODSTONE REZIDENCIE sa nachádzajú v blízkosti najvyhľadávanejších stredísk zimných športov a letnej turistiky. Okolitá lokalita ponúka aj mnoho historických pamätihodností a iných turistických atraktivít. Najznámejšie a najvyššie položené rekreačné stredisko Vysokých Tatier - Štrbské Pleso (1355 m n.m.) je od rezidenčných apartmánov vzdialené len 10 km. V letnej sezóne je vyhľadávaným východiskom pre vysokohorské túry rôznych náročností, horolezecké výstupy a rôzne výlety. Známou tatranskou električkou sa zo Štrbského Plesa doveziete do všetkých tatranských osád (Starý Smokovec, Tatranská Lomnica). V zimnom období sú k dispozícii viaceré lyžiarske strediská ako Areál snov na Štrbskom Plese, Lopušná dolina, Liptovská Teplička, Jasná v Nízkych Tatrách. V letnom období sú k dispozícií kúpaliská s celoročnou prevádzkou AquaCity Poprad a Tatralandia Liptovský Mikuláš. Milovníci golfu sa môžu realizovať na nových golfových ihriskách rezortu Black Stork vo Veľkej Lomnici.

V prípade záujmu o obhliadku apartmánov

zadajte Váš e-mail a my Vás
budeme kontaktovať